Lamine Termal Etiketler

Lamine Termal Etiketler

Lamine Termal Etiket termal etikete oranla daha kaliteli ve kalıcı bir üründür.
Lamine Termal Etiketlere ribonsuz baskı yapılmaktadır.
Termal etiket küçük darbelerle ve basit sürtmelerle kararıp kirlenirken Lamine Termal Etiket, termal üzeri lamine edilerek bu tip durumlara karşı daha dayanıklı hale getirilmiş bir etiket türüdür.

Baskısız ve baskılı olarak Lamine Termal Etiketler üretmekteyiz.


...

Ek Özellikler

Üst yüzeyi ve yapışkanı özel etiketler

...

Yazdırma Seçenekleri

Ribon ile yazdırabilme

...

Hızlı Destek

Etiket tercihiniz ile alakalı telefonda destek

Lamine Termal Etiket

Hayatımızı kolaylaştıran, pratik çözümler sunan ürünler her zaman tercih edilir. Bu ürünler tercih edilirken kullanılabilirliği, çözüm sunup sunmadığı, raf ömrü gibi bazı önemli noktalarına dikkat edilir. Tam da bu noktada size Lamine Termal Etiket ürünlerinden söz edelim. Bu etiketler günlük hayatınızı birçok konuda kolaylaştıran yardımcı ürünlerdir. Örneğin bir market çalıştırıyorsanız burada sattığınız ürünlerin barkod numaralarına ve fiyat bilgilerine ihtiyacınız olacaktır. Eğer barkodu sistem kullanıyorsanız barkod kodlarını kullanabilmeniz acısından Lamine Termal Etiket size kolaylık sağlayacaktır. Fiyat bilgileri için de aynı şekilde ürünlerin üzerine fiyat bilgisi yazılı etiketleri yapıştırabilirsiniz. Lamine Termal Etiket kullanım Alanları

  1.  Barkod etiketi: Barkod sistemlerinde kullanım sağlar. Kâğıttan oluşum sağlar, yapışkanlı etikettir. Özellikle market ve benzeri alanlarda barkod etiketi kullanılır.
  2.  Lot etiketi: Lojistik sistemlerde kullanılır. Lamine Termal Etiket alanlarında tercih edilen bir etikettir.
  3.  Ürün etiketi: Marketlerde ve benzer alanlarda ürün etiketleri kullanılır. Kolay hazırlanıp yapıştırılır.
  4.  Koli üzeri etiketi: Bazı alanlarda bu tür etiketler koli üzerine yapıştırılır. Bu. Şekilde koliler hakkında bilginiz olur. Daha detaylı bilgilere koli üzerindeki etiketler ile ulaşabiliriz.
  5.  Raf etiketi: ürünlerin bilgisi için bazı satıcılar ürünleri için raf üzerinde etiketleme yaparlar. Böylelikle ürünlerin barkod ve fiyat bilgisine ulaşabilirsiniz.
  6. Lamine Termal Etiket ürünlerinde kullanılan bazı yapışkan malzemeler vardır, kâğıt yapısı ve yapışkan malzemesi ile raf ömrü de uzundur. Yapışkan malzemeler iz bırakmayan, kuvvetli yapışma özelliğine sahip, soğuğa dayanıklı ve standarttır. Bu yüzden bu etiketler sürekli tercih edilmektedir.

 Lamine Termal Etiket kullanımı birçok sektör tarafından tercih edilmektedir. Barkod yazıcı sistemleri ile aktif olarak kullanımını sağlanır. Bu etiketler kaliteli yapısı ile müşterilerin de tercih ettikleri etiket çeşididir. Etiketlerin üst yüzeyleri yırtılabilir olduğundan kolay kullanım sağlarlar. Isıya, darbeye ışık maruzuna, lekelenmeye ve dış etkenlere karşı dayanıklı bir yapısı vardır. İstenilen ölçüde ve uzunlukta üretimi sağlanır. Düz ve beyaz renklerde ürünleri bulabilirsiniz. Ürünlerin fiyatları da uygundur. İhtiyacınız olan Lamine Termal Etiket ürününü her zaman sipariş ile isteyebilirsiniz. Lamine Termal Etiket fiyatları hakkında tüm bilgiler için bizimle iletişime geçin.

Lamine termal etiket, özü itibari ile bir termal etikettir. Ancak üzerinin ekstra bir koruyucu katman ile kaplanması bakımından termal etiketlerden ayrılmaktadır. Bu etiket kağıt üzerinin termal etiketle kaplanması, termal etiketin de koruyucu ile ekstra kaplanması sonucunda ortaya çıkmaktadır. Lamine termal etiketin termal etiket ile kıyaslandığında daha uzun bir raf ömrü vardır. Ayrıca buzdolabına konacak olan ürünler için de termal etiket oldukça dayanıklı ve uygundur. Işığa, ısıya ve açık havaya karşı dayanıklı olan lamine termal etiket çeşitleri bu yönü ile de termal etiketlerden ayrılmaktadır. Lamine termal etiket talep eden firmanın isteğine ve ihtiyacına bağlı olarak boyutları ve genel tasarımı değiştirilebilen bir etiket türüdür. Lamine termal etiket fiyatları da firma ve taleplerine bağlı olarak değişiklik göstermektedir.


Lamine Termal Etiket – Top Termal Etiket Uygulamaları