Selefonlu Kuşe Etiket

Selefonlu Kuşe Etiket

Selafonlu Kuşe Etiket bir kaplama çeşididir. Selefonlu üründe, baskı daha kalıcı olur, ürün daha az yıpranır ve yırtılma olasılığı daha azdır.Ürünlere koruyucu özelliği sağlar. Bu yüzden selefon ince kağıtlara (135gr’dan ince kağıtlar) uygulanamamaktadır. Mat ve Parlak olmak üzere iki çeşidi bulunmaktadır. Etik Basım A.Ş olarak her çeşit etiket ihtiyacınız olan şeyi talebeniz doğrultusunda selefon kaplamaktayız.

 

...

Ek Özellikler

Üst yüzeyi ve yapışkanı özel etiketler

...

Yazdırma Seçenekleri

Ribon ile yazdırabilme

...

Hızlı Destek

Etiket tercihiniz ile alakalı telefonda destek

SELEFONLU KUŞE ETİKET

Birçok firma kendi ürünleri için tanıtım amaçlı ürünler hakkında bilgiler veren, özel tasarım renkli veya renksiz kuşe kâğıda baskılı etiketler kullanmaktadırlar. Bu etiketler özel tasarım olup, sipariş yöntemiyle yapılmaktadır. Bu tür etiketler diğer etiket türlerinden biraz daha farklıdır. Selefonlu Kuşe Etiket olarak bilinirler. Özel alanlarda, gıda, boya , otomotiv , giyim ve buna benzer sektörlerde kullanım alanları oldukça fazladır, müşterileri tarafından çok tercih edilen bir üründür. Dayanıklı malzemelerden yapılmışlardır, bununla beraber dış etkenlere karşı deforme olmazlar.

Selefonlu Kuşe Etiket Kullanım Alanları Ve Çeşitleri

  1.  Selefonlu kuşe etiket daha önce de bahsettiğimiz gibi birçok alanda kullanılmaktadır.
  2.  Mesela bir düğün hazırlığı yapıyorsunuz ve tüm hazırlıklar tamam fakat bir şeyi unuttunuz.
  3.  Davetiyeler hazır değil, davetiyeler sizin için ve düğününüz için önemli bir adım, düğüne katılacakları belirliyor. Bu durumda şimdi yapmanız gereken davetiyeleri bastırmak ve sipariş vermek.
  4.  Özel bir matbaacı veya baskı yapan bir dükkâna geldiniz, istediğiniz desende ve ölçülerde bununla birlikte renkli veya renksiz olarak seçtiğiniz davetiyeleri bastırabilirsiniz.
  5.  Selefonlu Kuşe Etiket dediğimiz bu ürün seçtiğiniz davetiyelerde kullanılmaktadır, parlak veya mat olarak tercih edilebilir ve daha farklı tasarımlarda sipariş verebilirsiniz.
  6.  Bu etiket çeşidi davetiye basımlarında çok kullanılan bir üründür.
  7.  Selefonlu Kuşe Etiket dış etmenlere karşı oldukça dayanıklıdır. Örneğin duya, ışığa ve buna benzer dış etkilere karşı oldukça sağlamdır ve bunlardan etkilenmezler.
  8.  Bu uygulama özel kağıtlara uygulanan öncelikle baskı sonrası uygulanan bir tür baskı çeşididir.

Selefonlu Kuşe Etiket Çeşitleri

Selefonlu kuşe etiket çeşitleri 2 gruba ayrılmaktadır.

  • Parlak ve mat olmak üzere...

 Selefonlu kuşe etiket ürünlerin üzerini tamamen kaplamak için kullanır. Her üründe her ebatta üretilmektedir. Siz ütünüzü boyunu ve hacmini söyleyin selefonlu kuşe etiketle kaplatın.

Selefonlu Kuşe Etiket Fiyatları

Etiket fiyatları toplu alımlarda her üründe olduğu gibi daha uygundur ama perakende satışta uygun fiyatlıdır. Selefonlu Kuşe Etiket Fiyatları gayet uygundur. Ürün türüne ve de boyuna göre ufak değişikler olsa da ulaşılabilir.

Her etiketin kullanım alanı ve amacı farklıdır. Selefon etiket bunun en büyük göstergesidir. Çünkü genellikle bilgi vermek, tanıtım yapmak gibi amaçlarla kullanılan etiketlerin aksine selefon etiket “koruyucu” özelliği bulunan ve bu amaçla kullanılan bir etikettir. Bu etiketin kullanım amacı ürün yüzeyini kaplayarak ürünün daha az yıpranmasını sağlamaktır. Tabii ki tek kullanım nedeninin bu olduğunu söylemek doğru değildir. Selefon etiket üzerine uygulanan baskının daha kalıcı olması ve diğer etiketlere nazaran daha zor yırtılması sebebi ile de yoğun olarak tercih edilmektedir. Selefon etiket çeşitleri mat ve parlak olmak üzere iki tanedir. Yine selefon etiket fiyatları da mat ve parlak seçim yapılmasına bağlı olarak değişmektedir.


Selefonlu Kuşe Etiket Uygulaması