Termal Deepfreeze Etiket

Termal Deepfreeze Etiket

Termal Deepfreeze Etiket, ham maddesi kağıt bazlı olan ve her iki tarafında koruyucu katman olan etiket çeşididir. Kullanılan bu koruyucu tabaka sayeinde etiketin soğuğa karşı dayanıklılık süresi artmaktadır. -18 den -30 dereceye kadar soğuk yerlerde rahatça kullanılabilir. Diğer etiket çeşitleri benzer biçimde soğuk bölgelere yapıştırıldığında yapışkanı kristalize olmaz. Fakat rutubet, alkol, ısı (Güneş) şeklinde etmenlere maruz kaldığında etiketin kendinden kararma özelliği vardır. 
Termal Deepfreeze Etiketler, difrizde tutulan tavuk ve et paketlerinin üstünde kullanılır. Bunun haricinde birtakım bakliyat ve dondurma firmaları da Termal Deepfreeze Etiketine gereksinim duymaktadır. Termal Deepfreeze Etiketler barkod yazıcılarla ribonsuz olarak baskı alabilirsiniz. Etik Basım A.Ş olarak her çeşit deepfreeze etiket ihtiyacınız olan şeyleri firmamızdan temin edebilirsiniz.

...

Ek Özellikler

Üst yüzeyi ve yapışkanı özel etiketler

...

Yazdırma Seçenekleri

Ribon ile yazdırabilme

...

Hızlı Destek

Etiket tercihiniz ile alakalı telefonda destek

TERMAL DEEPFREEZE ETİKET

Yaşantımızın birçok alanında derin dondurucu ürünlerini kullanırız. Özellikle gıda sektöründe yoğun olarak hem kullanılmakta hem de satışları yapılmaktadır. Evinizde hazır dondurulmuş gıdalar kullanabilirsiniz, dondurulmuş gıdaları incelediğinizde paketlerin üzerinde son kullanma tarihleri, üretim tarihleri , barkod bilgileri bulunmaktadır. Bu bilgilerin bulunduğu etiketler termal deepfreeze etiket olarak geçer. Bu etiketler dondurulmuş gıdalar bunun yanında diğer sektörlerde de kullanılır. Özel kağıtlarla yapılan etiketler kuşe kâğıda basılır. Bu kâğıtlar özel yapışkanlı olarak üretilir. Soğuk yerlere özgü üretilirler ve kullanıma uygundurlar.

Termal Deepfreeze Etiket Kullanım Alanları

 1.  Hastanelerde kullanım alanı oldukça yoğundur, kan torbaları, serumlar ve diğer ekipmanlarda bu etiketlerin kullanım alanı oldukça yoğundur. Kullanım alanı önemli olduğu için dayanma gücü de yüksektir.
 2.  Soğuk hava depolarında kullanımı çok fazla olan Deepfreeze Etiket ürünleri eksi derecelerde de soğuğa dayanıklıdır. Etiketler ile ürün çeşitliliği ve uzun ömrü hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
 3.  Bu etiketler kâğıt veya plastik olarak üretilmekle beraber iki taraflı olarak yapışmasını sağlar.
 4.  Çeşitli ölçülerde ve uzunluklarda üretimi yapılmaktadır.
 5.  Renkli ve renksiz olarak üretimi sağlanır, parlak yapısı vardır.
 6.  Üzeri silinebilir yapıya sahiptir.
 7.  Gıda sektörlerinde yoğun olarak kullanılırlar, tavuk üreticileri tarafından çok fazla tercih edilip kullanılan termal deepfreeze etiket türleri her geçen yıl tercih edilmektedir.
 8.  Gıda sektörleri bu etiketleri donmuş gıdalarla birlikte çok kullanmaktadırlar.
 9.  Bu etiketler sipariş olarak verilebilir, istenilen ebatlarda, resimli veya resimsiz, istenilen renkte siparişlerinizi verebilirsiniz.
 10.  Etiketler sürtünme ile çizilmezler, deforme olmazlar. Ancak bazı dış etkenler etiketlere zarar verebilir. Mesela güneş ışığı, hem, alkol gibi etkenler bu etiketlere kararma yapabilirler.
 11.  Derin dondurucuda tavuk paketlerinde çok rastlanan termal deepfreeze etiket alıcılara da güven sağlar. Alıcılar tarihlere bakarak ürünün son kullanma ve üretim tarihleri ile bilgi sahibi olurlar ve güven sağlanır.

Termal Deepfreeze Etiket Çeşitleri

Termal deepfreeze etiketler kullanılacak yere göre çeşitlilik gösterebilir. Termal deepfreeze etkiket çeşitleri istenilen ebatta renkte ve baskılı, baskısız olmak üzere farklı çeşitleri mevcuttur. İstediğiniz türde Termal Deepfreeze Etiket satın alabilirsiniz.

Termal Deepfreeze Etiket Fiyatları

Termal deepfreeze etiket fiyatları gayet uygundur. Toplu satın alabileceği gibi perakende satışı da vardır. Uygun fiyatlı termal deepfreeze etiketler dayanıklı ısıya, çizilmeye dayanıklıdır.

Termal deepfreeze etiket, temel olarak kağıt hammaddelidir. Bu etiket türünü kağıt etiketlerden farklı kılan temel unsur ise her iki tarafında da koruyucu tabaka bulunuyor olmasıdır. Bahsi geçen çift taraflı koruyucu tabaka, bu etiketin daha dayanıklı olmasını sağlamaktadır. Özellikle soğuğa karşı dayanıklı olması asıl hedeftir.  Çift taraflı koruyucu tabaka, yapışkanın kristalize olmasını önleyerek, etiket yapışkanının daha uzun süre dayanmasını sağlamaktadır. Termal deepfreeze etiket çeşitleri soğuğa karşı dayanıklı olsalar da, ışığa, ısıya neme veya alkole karşı pek dayanıklı değillerdir. Bahsi geçen unsurların herhangi biri ile karşı karşıya kalan termal deepfreeze etiketlerde kararma görünmesi muhtemeldir. Hem termal deepfreeze etiket fiyatları hakkında bilgi almak hem de soru ve sorunlarınızı firmamıza iletmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.