Termal Karton Etiket

Termal Karton Etiket

Termal Karton, değişik gramajlarda veya kalınlıklarda yapışkansız, bir yüzü termal niteliğe sahip kağıt bazlı bir etiket türüdür. Çoğunlukla fiyat etiketi, raf etiketi, otopark bileti,giriş bileti,etkinlik bileti, tiyatro bileti, vb. Olarak kullanılmaktadır. Kalınlığı daha büyük olduğu için yapışkanlı termal etikete oranla daha dayanıklıdır. Özel ölçülerde baskısız ve baskılı olarak rulo halinde üretilen karton etiket, kolayca koparılabilir perforelidir. Karton etiketlerde istenirse önlü arkalı her iki yüze de baskı yapılabilmektedir.

 

...

Ek Özellikler

Üst yüzeyi ve yapışkanı özel etiketler

...

Yazdırma Seçenekleri

Ribon ile yazdırabilme

...

Hızlı Destek

Etiket tercihiniz ile alakalı telefonda destek

TERMAL KARTON ETİKET

Yaşantımızın bir parçası olan alışveriş tutkunluğu severek yapılan bir iştir. Ne zaman olursa olsun insanlar iş çıkışlarında veya hafta sonu tatillerinde alışveriş merkezlerine giderler. Alışveriş olmazsa olmazdır, çünkü ihtiyaç anlamında çok önemlidir, gıda, giyim ve buna benzer alışverişler sürekli yapılan bir eylemdir. Alışverişler de insanlar genellikle uygun fiyatlarda olan ya da indirimli ürünleri almak isterler. Bütçeye uygun olması tercih sebebidir. Mesela ailenizle beraber bir alışveriş merkezine gittiniz, burada kendinize kıyafet almak istiyorsunuz, ilk olarak alacağınız kıyafetin etiketine bakarsınız ve üzerinde detaylı bilgiler vardır, bu etiketler Termal karton etiket olarak bilinir, renkli veya renksiz olabilirler. Termal karton etiket kullanım alanları

Termal karton etiket birçok sektörde kullanılmaktadır. Ama çoğunlukla tekstil ürünlerinde bilgi amaçlı olarak kullanılmakla beraber, fiyat bilgileri de bulunmaktadır.

• Pürüzsüz ve parlak yüzeye sahip kalın karton yapışkanlarıdır.

• Raf ömürleri uzundur. Özel malzemeden yapılmışlardır.

• Sallanan etiket olarak bilinir.

• Dışardan gelecek sert etkilere karşı Termal karton etiket dayanıklı olamayabilir.

• Müşteriler için tercih sebebidir, çünkü düşük bir maliyeti vardır.

• Sektörler için çok tercih edilen bir üründür.

• Isı, ışık ve buna benzer dış yapılı kötü etkenlerden uzak durulmalıdır, aksi takdirde deforme olabilirler.

• Bu etiketler karton malzeme üzerine termal malzemeden yapılan lamine malzeme ile oluşturulur.

• Bu ürünlerin ekstra kartuş kullanmasına gerek yoktur.

• Uzun ömür ve dayanıklılık acısından hemen tüketilmesi gerekmektedir, kendi kendine kararma yapabilir bu yüzden belirtilmemesi gerekmektedir.

Termal karton etiket kullandığınız zaman hem maliyet olarak hem de ürün satışı bakımından da yararlı olacaktır.

• Genellikle bakliyat sektöründe de karşınıza çıkan bir etiket türüdür, bakliyat almadan önce bu etiketler ile ürün bilgisine ve fiyat bilgisine ulaşabilirsiniz. Böylelikle rahat bir alışveriş yapmış olursunuz.

• Hastane sektöründe de çok rastlanmakta olan bu malzeme barkod olarak hasta kayıt ve benzeri işlemlerde kullanılmaktadır.

• Otomasyon sektöründe de Termal karton etiket ürünlerine rastlanmaktadır. Özellikle yedek parça kutularında bu etiketlere rastlayabiliriz.

• Birçok kullanım alanı olan bu ürün herkesin tercih ettiği ve kullandığı bir ürün olmuştur.

Termal karton etiket, özü itibari ile bir kağıt etiket türüdür. Bu etiketin yapışkanlı olanı yoktur. Yani termal karton etiket çeşitleri tamamen yapışkansız ve gramajlıdır. Bu etiketin kullanım alanı genellikle tekstil sektörüdür. Normalde kağıt etiketler başta olmak üzere diğer etiketlerin tamamı oldukça incedir. Ancak termal karton etiket için durum tam tersidir. Çünkü termal karton etiket oldukça kalındır. Bu sebepledir ki, kullanım ömrü oldukça uzundur. Termal etiket dendiğinde akla ısıya, açık havaya, rutubete veya ışığa dayanıklı etiketler gelse de termal karton etiket bunların hiçbirine karşı dayanıklı değildir. Bu sebeple kullanırken dikkat edilmesi gereklidir. Termal karton etiket fiyatları bağlamında her zaman müşteri odaklı düşünen firmamız ile iletişime geçerek ürün ile ilgili fiyat ve detay bilgisi alabilirsiniz.


Termal Karton Etiket Uygulaması