Bilet Baskı

Bilet Baskı

Çeşitli baskı özelliklerinde ve özel boyutlarda tamamiyle organizasyonunuza özel Baskılı Biletlerin üretimini firmamız bünyesinde yapmaktayız.

Termal biletler ile organizasyonunuzun takibini ve pazarlamasını yapabilirsiniz.
Biletler ile binlerce kişiye tanıtım yapabilirsiniz.

Tiyatro bileti, fuar bileti, özel organizasyon bileti vb. işler için özel biletlerin baskısını yapmaktayız.


...

Ek Özellikler

Üst yüzeyi ve yapışkanı özel etiketler

...

Yazdırma Seçenekleri

Ribon ile yazdırabilme

...

Hızlı Destek

Etiket tercihiniz ile alakalı telefonda destek

BİLET BASKI

Piyasada çok sayıda, her çeşit ve her renkte, sürekli gelişen teknoloji ile bilet üretimi yapılmaktadır. Bilet sektörü, geniş bir yelpazeye sahiptir. Biletler günümüzde her sektörde kullanılmaktadır. Bilet satışı genelde firmalar tarafından yapılmaktadır. Tiyatro bileti, konser bileti, maç bileti, özel günler için organizelerin verdiği biletler, yılbaşı biletleri, opera biletleri, dans gösterimleri biletleri genellikle bilet çeşitleri arasındadırlar. Bu biletler Bilet Baskı firmaları tarafından basılmaktadır. Genellikle uygun ölçülerde ve istenilen ölçülerde basım firmaları tarafından yapılmaktadır.

Bilet Baskı ve Çeşitleri

  1.  Çeşitli sektörlerde üretimi, olan bilet Baskı Ürünü özel olarak, mat ya da parlak kağıtlarda üretimi sağlanmaktadır. Bu ürünler dış etmenlere karşı oldukça dayanıklıdır ve çok tercih edilen baskı türüdür.
  2.  Bilet baskı firmalar tarafından, uygun basım aletleri, barkod cihazları tarafından basılmaktadır.
  3.  Genelde, farklı türde sektörlerde ve özel organizasyon firmaları tarafından çok fazla tercih edilmektedir bu yüzden sürekli kullanılan ve üretimi sağlanan bir üründür.
  4.  Örneğin, bu biletler her organizasyon sektöründe çok fazla sayıda rağbet görmektedir.
  5.  Bilet Baskı yapan firmalar, maç biletleri, yılbaşı biletleri, konser biletleri, tiyatro biletleri, bayi biletleri gibi türlerin basımını yapmaktadır.
  6.  Yılbaşı biletleri, herkes tarafından sürekli tercih edilmektedir, bu biletlerin ilgi alanı çok fazladır. Biletlerin üzerinde bilete ait seri numarası, bilete ait logo veya resim, bilet fiyatı, çeyrek veya tam bilet bilgisi, biletin geçerlilik tarihi, arka kısmında ise bilet hakkında bilgiler yer almaktadır.
  7.  Biletler, kâğıt malzemeden üretilmiş malzemelerdir. Aşırı suya dayanıklılığı yoktur, uzun süre kalıcı özelliği varıdır. Isıya ve ışığa karşı oldukça duyarlıdır. Bilet Baskı yapan firmalar, çoğunlukla istenilen çeşit, renk ve desenler ile yapılmaktadır.

Bilet Baskı Fiyatları

 Bilet Baskı yapan firmalar, sektörde çok sayıda bulunmaktadır. Bu firmalar piyasada bulunan bilet firmalarına göre sipariş usulü baskı yapmaktadırlar. Uygun fiyatlarda her çeşit ve ölçülerde basımı yapılmaktadır. Bilet sektörü oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Özellikle maç ve konser biletlerinin sürekli basım halinde olması biletlerin maliyetlerinin düşük olmasını sağlamıştır. Arz talepten kaynaklanarak sürümden kazanılmasını sağlamıştır.

Günümüzde birçok organizasyon biletlidir. Artık her türlü kutlama ve bir araya geliş organizasyon adı altında yapılmakta, bu organizasyona katılımlar ise biletler ile sağlanmaktadır. Bu sebeple bilet basımı da kullanımı da yaygın hale gelmiştir. Bilet baskı çeşitleri herhangi bir genel sınırlamaya tabii değildir. Akla gelen her türlü organizasyon için bilet kullanılabilmekte, her organizasyona özel bilet de yine üretilebilmektedir. Tiyatro bileti, futbol maçı bileti, fuar bileti gibi biletler bahsi geçen organizasyonlar için birer örnektir. Bilet baskı fiyatları hakkında bilgi almak isteyen kişilerin ise önce ne istediğine ve ne kadar istediğine karar vermesi gereklidir. Yani fiyatlandırma adede ve tasarıma bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.