Demir Etiketi – Çelik Etiketi

Demir Etiketi – Çelik Etiketi

Demir Çelik vb endüstrisinde kullanılmak üzere geliştirilmiş etiketler.
Demir Çelik vb ürünlerin etiketlemesi ve stoklarda etiketin uzun zaman kalması oldukça zordur.
Dolayısıyla işinize özel yapışkanlı etiket çeşitlerinin üretimini yapmaktayız. Demir etiketlemede kullanmış olduğumuz meteryal oldukça verimlidir. Uzun zaman ürününüzün üzerinde yapışkan özelliğini korur. Oldukça yüksek yapışma özelliği vardır.

Demir zeminlerin etiketleme işlemlerinde ürününüze özel etiketler ile ürün tasnifinde ve stoklamasında pratik ve hızlı bir şekilde üretmekteyiz.


...

Ek Özellikler

Üst yüzeyi ve yapışkanı özel etiketler

...

Yazdırma Seçenekleri

Ribon ile yazdırabilme

...

Hızlı Destek

Etiket tercihiniz ile alakalı telefonda destek

Demir Etiket

Metal Etiket ürün tanıtımı, seri numarası, güç göstergesi, imalat tarihi vs. gibi açıklayıcı bilgiler içeren etiket türleridir. Kullanım alanı çok geniş olup, her ebat, boyut ve kalınlıkta yüksek mikronlarda, asit indirmeli, hava koşulları ve dış etkenlere karşı oldukça dayanıklı etiket çeşitlerindendir. Açıklayıcı bilgilere yer ver Demir Etiket kullanım açısından geniş ve oldukça önemli bir yere sahiptir . Öyleyse hep birlikte Demir Etiket inceleyelim

Demir Etiket neden tercih etmeliyiz?

 1.  Isıya ve güneş ışıklarına karşı dayanıklı,
 2.  Montaj kolaylığı,
 3.  Soğuk ve sıcak, bütün hava şartlarında kullanılabilir,
 4.  Seri Numarası, üretim yılı bilgilerin bulunması,
 5.  Etiket üzerine kullanıcı tarafından işlenilebilir bölümlerin olması,
 6.  Uzun ömürlüdür.

Demir Etiket kullanım alanları nelerdir?

 1.  Mobilya firmaları,
 2.  Otomotiv firmaları,
 3.  Beyaz eşya üreticileri,
 4.  Yarı mamul üreticileri gibi şirketler,
 5.  Alüminyum üretim alanları,
 6.  Makine sanayi,
 7.  Jeneratör üreticileri,
 8.  Kapı firmaları Demir etiketlerin paslanmaz çelikten olmasından dolayı tercih etmektedirler,
 9.  Tabi ki, sadece alüminyum ve paslanmaz çelikten değil, çinko alüminyum, bakır ve magnezyum katılarak elde edilen bir alaşım da metal etiket üretiminde kullanılmaktadır.

Demir Etiketin üretim ve baskı kalitesi nasıl olmalıdır?

 1.  Bu etiketlerin üzerinde, ürünlerin kimyasal olduğuna dair gerekli uyarı ve bilgilendirmelerin yapılıyor olması, depo çalışanları, taşıma işlemi yapan kişilerin ve kullanıcıların açısından büyük önem taşımaktadır.
 2.  Aynı şekilde, bu maddeler üzerinde kullanılmakta olan etiketin de kimyasal maddeler üzerinde, direnç gösterici özelliklere sahip olması gereklidir.
 3.  Endüstri ve tekstil alanlarında etiketlerin zaman içerisinde tahrip olarak okunamaz hale gelmesi, arkasında çok ciddi sorunları da beraber getirecektir.
 4.  Oluşabilecek olumsuz etkileri önlemek amacı ile baskıda kullanılmakta olan ham maddeler büyük önem taşımaktadır.
 5.  Çıkarılabilir astar, baskıya duyarlı yapışkan, kaliteli yüzey filmi ile Demir etiketleri üretilmeleri gerekmektedir.

Demir etiketler sağlamlığı ve taşıdığı özelliklerden dolayı çokça geniş bir alana hitap ederler. Sağlığımıza dikkat ederek Demir etiketleri iç rahatlıyla kullanmalıyız. Demir etiketi fiyatları hakkında tüm bilgileri iletişim numaralarımızdan iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

Demir etiketleri ve çelik etiketleri, demir – çelik sanayisinde kullanılmak amacı ile üretilen etiketlerdir. Bu etiketlerin özel etiketler olduklarını söylemekte herhangi bir zarar yoktur. Çünkü hem demir hem de çelik, bir süre sonra deforme olan ürünlerdir. Bu sebepledir ki bu ürünlere yapıştırılacak etiketlerin oldukça kuvvetli ve uzun ömürlü olmaları gereklidir. Demir etiketi – çelik etiketi çeşitleri hem ürün hem de alıcı odaklı çeşitlerdir. Bu sebeple hem işe hem de kullanım alanına özel olarak üretilmektedirler. Demir etiketi – çelik etiketi fiyatları ise yine ürün ve müşteri odaklıdır. Yani fiyat, genel anlamda isteklerin bir paydasıdır. Uygun fiyatlı etiket ve kuvvetli yapışkan özellikleri için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

 


Demir Etiketi Uygulamaları