Kurabiye Etiketi

Kurabiye Etiketi

Endüstrinin gelişmesiyle beraber daha önce evlerimizde üretilen kurabiye ve kuru pastalar, artık toplu olarak üretiliyor ve bilhassa büyük marketlerin raflarında plastik kaplar ile paketlenmiş biçimde reyondaki yerlerini alıyorlar. Biz de Etik Basım A.Ş olarak özellikle toptan kurabiye etiketi üreten firmaların ambalajlanmasında mamüllerin bilgilerini ve görselini üzerinden barındıran ve ürünün satılmasında önemli yer alan etiketlerin üretimini yapmaktayız. Genel olarak Kuşe Etiket’e basılanKurabiye etiketlerinde 7 renk baskıya kadar yapmaktayız.

...

Ek Özellikler

Üst yüzeyi ve yapışkanı özel etiketler

...

Yazdırma Seçenekleri

Ribon ile yazdırabilme

...

Hızlı Destek

Etiket tercihiniz ile alakalı telefonda destek

KURABİYE ETİKETİ

Eğlenceli ve gösterişli etiketler arasında bir numarada yer alan Kurabiye Etiketleri gün geçtikçe artan parti ve organizasyonların en çok kullanılan parçalarındandır. Hep birlikte bu tatlı etiketlerin özelliklerini inceleyelim öyleyse.

Kurabiye Etiketleri Nerelerde Kullanılır?

 1. - Kavanoz Süslemeleriniz de,
 2. - 5 çayı konseptli oturmalarda,
 3. - Babyshower Partileriniz de,
 4. - Doğum Günü Partileriniz de,
 5. - Mevlüt Sünnet Süslemeleriniz de,
 6. - Diş Buğdayı Partileriniz de,
 7. - Diğer Parti Süslemeleriniz de Kullanabilirsiniz.
 8. - Bebek Süsleri,
 9. - Doğum Günü Süsleri,
 10. - Şişe, Kokulu Taş vb Gibi Malzemelerde Süslemede Kullanabilirsiniz.
 11. - Kurabiye etiketlerde etiket çeşitleri arasında önemli bir yere sahiptir.

Kurabiye Etiketleri Neden Kullanılır?

 1. - Kişiye özel partiler hazırlama konusunda oldukça yardımcı olan Kurabiye Etiketleri kurabiyelerde de kullanılabiliyor olması sayesinde atıştırmalıkların daha ilgi çekici ve lezzetli bir görünüme sahip olmasını da sağlayabilirsiniz.
 2. - Hem baby shower partilerinde hem de doğum günü partilerinde partilerin daha renkli geçmesine olanak sağlarlar.
 3. - Üstelik hazır ürünler kullanmak zorunda olmadığınız bu etiketlerde dilediğiniz değişiklikleri yapabilmeniz de mümkündür.
 4. - Partinin içeriği ve genel olarak parti temasının sahip olduğu özelliklere göre kurabiye etiketler hazırlanabilir.

Kurabiye Etiketlerin İçerisinde Hangi Bilgiler Vardır?

 Doğum günü amaçlı kullanılanlarda Doğum tarihi, kaç yaşına girdiği, ismi, fotoğrafı yer alır. Parti amaçlı kullanılanlarda partinin konseptini yansıtan yazılar ve fotoğraflar, ilgi çekici renkler yer alır İlginç tasarımları ve rengarenk yapılarıyla bizlerin gözdesi olmayı başarmış Kurabiye etiketler özel gün parti ve kutlamalarımızın içinde sıkça yer verdiğimiz bir etiket türüdür. Parti ve organizasyonların giderek arttığı bu günlerde Kurabiye Etiketler bizlerin güzel yardımcıları olarak yanımızdalar. Kurabiye Etiketi Çeşitleri Kurabiye etiket çeşitleri taleplere göre değişmektedir. Kurabiye etiketleri genellikle organizasyonlar daha çok tercih edilmektedir. Organizasyonlarda tercih edilen etiketler genelde renkli ve ilgi çekici olurlar. Kurabiye Etiket Çeşitleri

 1.  Renkli etiketler
 2.  Şeffaf etiketler
 3.  Termal Etiketler
 4.   Doğal Görünümlü Etiketlerdir.

Kurabiye Etiket Fiyatları

Kurabiye Etiket Fiyatları genellikle tercih edilen seçeneğe göre değişmektedir. Doğal görünümlü etiketler diğer etiketler göre daha pahalıdır. Gene de ulaşılabilirdir. Uygun fiyatlı ve güzel etiket çeşitlerinde vardır.

Kurabiye etiketi, son zamanlarda oldukça popüler hale gelmiş olan etiketlerdir. Bu etiketler kişinin istek ve zevkini yansıtan etiketlerdir. Sıradanlığın ötesinde bir şeyler yapmak isteyen kişiler, doğrudan kendi zevklerini yansıtması nedeni ile bu baskılı kurabiyeleri tercih etmektedir. Nikah, kına, düğün, baby shower ve doğum günü gibi günlerde kullanılmak üzere üretilen farklı kurabiye etiketi çeşitleri mevcuttur. Bu ürünlerin bu kadar yoğun tercih edilmesinin en büyük nedeni ise kesinlikle sağlığa zararlı herhangi bir madde bulundurmamalarıdır. Bu sayede bahsi geçen organizasyonlara katılan davetliler sorunsuz bir şekilde bu kurabiyelerden tüketebileceklerdir. Yoğun bir rağbet görüyor olmalarına rağmen, kurabiye etiketi fiyatları yüksek değildir. İstenilen adede ve şekle göre fiyatın değişiklik göstereceğini belirtmekle birlikte, genellikle uygun fiyatlı olduklarını söylemekte fayda vardır.


Kurabiye Etiketi Uygulaması