Otopark Bileti Etiketi

Otopark Bileti Etiketi

Otopark Bileti Etiketi, demirbaş takipçisi için kullanılan Demirbaş Etiketi için daha fazla  plastik bazlı Silvermat Etiket tercih edilmektedir. Bununla birlikte beyaz zeminli demirbaş etiketi ve PP Tyre etiket de  kullanılmaktadır.  Her iki etiket de yırtılmayıp yapışkanı kuvvetli bir yapıya sahiptir.

Baskısız ya da baskılı olarak üretilen demirbaş etiketi üstüne barkod yazıcılar ile demirbaş numarası, barkod ve benzer bilgiler yazdırılarak kullanılır.  Müşterilerimiz isteğine bağlı olarak yazılı olarak üretilebilir.
Kullanım yerine gore istenilen boyutlarda üretilebilen Demirbaş Etiketleri için daha çok malumat için sizlerle tanışmaktan luk duyacağız.

 

...

Ek Özellikler

Üst yüzeyi ve yapışkanı özel etiketler

...

Yazdırma Seçenekleri

Ribon ile yazdırabilme

...

Hızlı Destek

Etiket tercihiniz ile alakalı telefonda destek

Otopark Bileti Etiketi

Aracın ön camına yapıştırılan araç ön cam etiketidir. Açık veya kapalı otopark giriş-çıkış noktalarında araçlara yapıştırılan bagaj etiketini belirli mesafeye kadar okuyarak otomatik kapı veya otomatik bariyer kontrol paneline açılması için kontak veren sisteme Otopark Bileti Etiketi ismi verilir.

Etiketi Ne İşe Yarar?

 1. - Sınırlı sayıda araç kapasitesi olan otoparklarda uzaktan okuma sistemi sağlayarak giriş ve çıkışları kolaylaştırır.
 2. - Araç cam veya plaka üzerine yapıştırılan manyetik etiketlere ait birbirinden farklı kimlik bilgileri vardır. Bu kimlik bilgileri ile kullanıcılar ayrı ayrı sisteme tanımlanabilir.
 3. - Uygun Etiket Fiyatıözelliğiyle tercih edilen bir etikettir.
 4. - Tanımlanan kullanıcılara geçiş yetkisi yazılım üzerinden verilir.
 5. - Otopark giriş çıkış saatleri bölgesel veya tüm kullanım alanları için belirli araç veya tüm araçlar için sınırlandırılabilir.
 6. - Kullanıcıların özel giriş ve çıkışlarını sağlar.
 7. - Manyetik alandan okunabilmesi sayesinde kullanan kişilerin konfor alanını yükseltir.
 8. - Rahat giriş ve çıkış sağlamasından dolayı pratik yapılı bir etikettir.

Otopark etiketi nerelerde kullanılabilir?

 1. - Otoparklarda kullanılır.
 2. - OGS sistemi olan yerlerde kullanılır.
 3. - HGS sistemi olan yerlerde kullanılır.
 4. - Avm otoparklarında kullanılır.
 5. - Plaza otoparklarında kullanılır.
 6. - Kapalı Garaj Otopark da otopark etiketinin kullanım alanlarında biridir.
 7. - Etiket sisteminin geçerli olduğu yerlerde bu Etiket Çeşidi kullanılır.

Otopark Etiketinin Çeşitleri

 1. - Manyetik bir alana sahiptir.
 2. - Arabaların ön camlarına yapıştırılır.
 3. - Sticker kâğıt yahut plastik kâğıttan üretilir.
 4. - Bu etiketler otopark araç geçiş kontrol programına plaka, araç ruhsat bilgileri, kat maliki bilgileri ve diğer detayları ile birlikte tanımlanır.
 5. - Otopark etiketine sahip olamayan araçlar giriş ve çıkışlarda sıkıntı yaşarlar.
 6. - Otopark Bileti Etiketi geçiş yapmak isteyen aracı otopark anteni görür ve otopark bariyerine tetik vererek aracın durmaya gerek kalmadan seri bir şekilde giriş yahut çıkış yapmasını sağlar.

Otopark Etiketi Fiyatları

Çok uygun fiyatlara sahip olabileceğiniz Otopark etiketleri evinize, avm otoparklarına giriş ve çıkışınızı bir hayli kolaylaştırır. Otopark etiketleri uygun fiyatlarıyla konfor alanınızı yükseltir.

Otopark biletleri, insanların araçlarını park etmek için satın aldıkları süre karşılığında sunulan ve yine bu bilet aracılığı ile araçlarını geri almalarını sağlayan bilet türüdür. Otopark bileti termal kartondan üretilmektedir. Giriş çıkış sürelerini belirlemek için üretilmiş olan bu bilet yapışkansızdır. Genelde üçlü bir şekildedir ve Z katlamaya uygundur. Baskı durumu isteğe göre değişiklik göstermektedir. Yani baskılı olarak üretilebilen bu bilet, baskısız olarak da üretilebilmektedir. Ki zaten otopark bileti çeşitleri de yine baskı durumuna göre belirlenmektedir. Otopark biletlerinin genel üretimi baskılıdır ve sponsor baskısı üçlü katlamanın en üst parçasına gelecek şekilde baskılanmaktadır. Otopark bileti fiyatları için önce istediğini baskıyı belirlemeniz sonra bizimle iletişime geçerek isteklerinizi iletmeniz yeterlidir.


Otopark Bileti Uygulaması