Rulo Etiket

Rulo Etiket

Sektörünüz ve ürününüz ne olursa olsun müşteri tarafından ilk dikkat çeken üzerindeki etikettir.  Ürünlerinizin raf ömrü boyunca markanızı ve şirketinizi en iyi şekilde temsil edecek kaliteli etiket kullanılması oldukça önemlidir.  Bunun için etiket hammaddesi, yapışkan türü ve baskı kalitesi ön plana çıkmaktadır.
Ürün, ambalajı ve sunum koşullarına göre kağıt veya plastik bazlı etiket hammaddelerinden birini tercih etmemiz gerekmektedir. Etiketin yapışacağı zemine ve ortam şartlarına uygun doğru tutkal türünü seçmek raf ömrü boyunca etiketin en iyi tutunmasını sağlar, istenmeyen durumların önüne geçilmiş olur.
Sipariş miktarı ve etiket özelliğine göre Letterpres, Digital ve Flekso baskı seçeneklerinden sizin için en uygun olanı belirleyip, kaliteli baskı, canlı renkler ile etiketlerinizin Rulo olarak üretimini yaparız. 
Rulo etiket olarak adlandırılan bu etiketler barkod yazıcılar için üretilmiş; özel kesim etiketlerdir. . Rulo etiketler kuşe, eco termal, lamine termal gibi kağıt bazlı ya da mat pp, opak pp, silvermat gibi plastik bazlı olabilir. Bu etiketleri rulo halinde, istediğiniz ölçü ve adetlerde temin edebilirsiniz. İstenirse etiket üzerinde, yaldız, selefon, lak gibi ekstra uygulamalar, daha dikkat çekici görünmesini sağlayacaktır.
 

 

...

Ek Özellikler

Üst yüzeyi ve yapışkanı özel etiketler

...

Yazdırma Seçenekleri

Ribon ile yazdırabilme

...

Hızlı Destek

Etiket tercihiniz ile alakalı telefonda destek

RULO ETİKET

Piyasada gelişen üretim sektörü ile beraber gıda malzemeleri, tekstil ürünleri, elektronik eşyalar, medikal ürünlere ihtiyaç artmaktadır. Bu artan ihtiyaç taleplerine dayalı olarak ürünlerin bilgilendirilme, fiyat , özellikleri, barkod ve seri kodlarını içeren ürünlerin satışını yardımcı olan etiketlere de ihtiyaç artmıştır. Piyasada her türde etiket mevcuttur. Her bir etiketin ürün özelliklerine göre kullanımı vardır. Tüm etiketleri kapsayan Rulo Etiket her etiketi kapsar ve etiketlerin rulo hale gelmesini sağlar. Böylelikle etiketler daha düzenli ve daha kullanılabilir halde olacaktır. Bu etiketler barkod makinesi yada yazıcılar aracılığı ile kullanılmaktadırlar.

Rulo etiket ve Çeşitleri

  1. Rulo Etiket baskılı veya baskısız olabilir. Özel makinelerde ve matbaalarda üretimi yapılmaktadır. Bu etiketler parlak , mat , yapışkanlı, yapışkanı olmayan , resimli veya resimsiz, metal görünümlü , plastik gibi özelliklere sahiptir. Riko şekline getirilmişlerdir, kullanımı oldukça kolaydır.
  2.  Terazilerde ve barkod yazılımlarında kolay kullanım sağlarlar.
  3.  40 çeşit rulo etiket mevcuttur. Her biri istenilen ölçü ve boyutlarda basımı yapılmaktadır.
  4.  Kalibrasyon etiketi, yerli üretim etiketi infüzyon etiketi, barkod etiketleri , ayakkabı etiketi , baskılı etiket, termal etiket , eco termal etiket, lamine termal etiket , dipfriz etiket , beden etiket, bobin etiket, cam etiketi , floresan etiket , karton termal etiket, farma etiket , hazır etiket ,kontrol etiketi , laboratuvar etiketi ve buna benzer çok sayıda etiket çeşidi vardır.
  5.  Herhangi bir ölçü sayısı yoktur , istenilen ölçülerde basılabilir.
  6.  Örneğin market sektöründe sürekli barkod sistemi kullanılmaktadır. Ürünler barkod sistemi ile beraber rulo etiket kapsamı altında basılarak ürünlere yapıştırılır. Kolay kullanımı vardır. Fiyat bilgisi, barkod numarası , seri numarası gibi bilgiler ile raflara konulur , çoğunlukla ürün üzerinde yer alır. Ve kasa sisteminde barkod sisteminden geçerek, müşteriler acısından da rahat kolaylık sağlamaktadır.

Rulo Etiket Fiyatları

Rulo Etiket ürünleri, çeşitlerine ,boyutlarına ve diğer özelliklere göre özel baskı firmalarında üretimi sağlanmaktadır. Bu etiketler uygun fiyatlarda müşteriye sunulmaktadır, siparişe göre toplu alımlarda uygun olarak indirim yapılmaktadır.

Rulo etiket, birden fazla etiketin bir araya gelerek bir rulo üzerine sarılması ile ortaya çıkan bir etiket türüdür. Bu, adından da anlaşılabilecek bir durumdur. Rulo etiketler, plastik bazlı ve kağıt bazlı olabileceği gibi, özel hammaddelerden de üretilebilmektedir. Bu etiket türünü yapışkanlı veya yapışkansız üretmek ve ihtiyaca göre kullanmak mümkündür. Başlıca rulo etiket çeşitleri şu şekildedir; Şeffaf Rulo Etiket, Termal Rulo Etiket, Kuşe Etiket, Kırılgan Etiket, Opak Etiket, Silvermat Etiket. Özü itibari ile bu etiketlerin tamamı bağımsız birer etiket çeşididir. Ancak rulo etiket halini aldıklarında birer rulo etiket çeşidi olarak yeniden adlandırılmaktadırlar. Rulo etiket fiyatları ise etiketin yapışkanlı mı yapışkansız mı olduğu, hangi çeşidin tercih edildiğine bağlı olarak değişmektedir. Detaylar için iletişime geçebilir, en uygun fiyatı ve en doğru bilgiyi alabilirsiniz.