Terazi Etiketi

Terazi Etiketi

Terazi etiketleri; Terazi etiketi,Manav etiketi,Market Etiketi, Şarküteri Etiketi, benzer biçimde bir oldukça esnafın kullandığı etiket türüdür. Termal Baskı yoluyla yazdırılan terazilere uygun olarak üretilmiştir. Piyasada terazi rulosu, termal Terazi etiket olarak da malum bu etiketlerin belirli bir raf ömrü bulunmaktadır bu sebepten ötürü hızlı tüketim mamüllerinde kullanıma uygun bir etikettir.  Terazi etiketi hızlı tüketim malzemelerinin satılmasında kullanıldığından ötürü eko termal ve lamine termal etiket olarak tercih edilmektedirler. Eco termal etiket, maksimum 6-12 ay raf ömrü bulunan bir etiket çeşididir. Herhangi bir dış etmen ile karşılaştığı takdirde kararmaya adım atar. Bu sebepten dolayı kullanım şartlarının sağlanması ve bu şartlara müsait bir biçimde muhafaza edilmesi gerekmektedir. Lamine termal ise raf ömrü eco termal etikete gore daha uzun olan bir etiket olan Eco termal etiket ile karşılaşma yapıldığı takdirde daha kaliteli bir yapısı olduğu gözükmektedir. Termal etiketin üzerine laminasyon kaplanarak üretilmektedir bu kaplama da bir koruma oluşturmaktadır. Raf ömrü kullanım şartları sağlandığı takdirde 1 yılı bulabilmektedir. Etik Basım A.Ş olarak Farklı boyutlarda ve özelliklerdeki teraziler için baskılı ve baskısız olarak Terazi etiketi üretimi yapmaktayız. Terazi etiketleri; termal baskı yapma fonksiyonu olan tüm terazilerde kullanılabilir.

...

Ek Özellikler

Üst yüzeyi ve yapışkanı özel etiketler

...

Yazdırma Seçenekleri

Ribon ile yazdırabilme

...

Hızlı Destek

Etiket tercihiniz ile alakalı telefonda destek

TERAZİ ETİKETİ

Terazi üzerindeki ürün hakkında bilgilerin yazdığı Terazi Etiketi günümüzde tüm market ve manavlarda kullanılmaya başlanmış bir etikettir. Tüketimin giderek arttığı, büyük market ve manavların çoğaldığı günümüzde bizlerin işlemlerini kolaylaştırır. Ayrıntılı biçimde terazi etiketinin kullanım alanlarını inceleyelim.

Terazi Etiketi Neden Kullanılır?

 1. - Resimli ve dokunmatik kasalara uyumlu olup ürünün hızlı satış özelliği kazanmasını sağlar.
 2. - İşlemlerinizi daha pratik bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlar.
 3. - Tanımladığınız ürünleri barkod numaralarına, adlarına ve cinslerine göre sıralayabilir.
 4. - Tüm barkod yazıcıları ile uyumluluk gösterebilmektedirler.
 5. - Günlük işlerinizi daha hızlı gerçekleştirmenizi sağlarlar.
 6. - Ürün hakkında karışıklık olmasını önler.
 7. - Alıcıyada satıcıyıda büyük kolaylık sağlar.

Terazi Etiketinin Çeşitleri Nelerdir?

 1. - Etiket çeşitleri olarak ikiye ayrılan terazi etiketler baskılı ve baskısız olarak incelenmektedir.
 2. - Baskılı terazi etiketleri: Daha önceden doldurulmuş ve kullanıma hazırlanmış terazi etiket türüdür.
 3. - Baskısız terazi etiketi: Kullanılacağı zaman doldurulan üzeri boş olan terzi etiket türüdür.

Üretim Şekline Göre Ayrılan Terazi Etiketleri Nelerdir?

 1. - Termal terazi etiketi: maksimum 6-12 ay raf ömrü bulunan bir etiket çeşididir. Herhangi bir dış etmen ile karşılaştığı takdirde kararmaya başlar. Bu sebepten dolayı kullanım şartları sağlanır ve bu şartlara uygun bir şekilde muhafaza edilir.
 2. - Lamine terazi etiketi: raf ömrü termal terazi etiketine göre daha uzun olan bir etiket olan termal terazi etiketi ile karşılaşma yapıldığı takdirde daha kaliteli bir yapısı olduğu gözükmektedir. Termal terazi etiketinin üzerine laminasyon kaplanarak üretilmektedir. Buda kaplama da bir koruma oluşturmaktadır. Raf ömrü kullanım şartları sağlandığı takdirde 1 yılı bulabilmektedir.

Terazi Etiketleri Nerelerde Kullanılır?

 1. - Manavlar,
 2. - Marketler,
 3. - Şarküteri reyonları,
 4. - Kuruyemişçiler,
 5. - Pazar’lar, etiketlerin kullanım alanlarındandır.

Günümüzde tüketim bir hayli artma gösterdiği için market ve manavların en çok ihtiyaç duyduğu uygunluğuyla ön plana çıkan etiket fiyatları satışların çok sayıda artmasını sağlamıştır. Karışıklıkları önleme, ürün hakkında bizlere detaylı Bilgi verip, ürünlerin sisteme kolay bir biçimde geçirilmesini sağlarlar.

Terazi Etiket Fiyatları

Terazi Etiket fiyatları gayet uygundur. Belirli siparişlerde kargoların bedavaya gelme ihtimali vardır. Uygun fiyatlarla terazi etiketlerine sahip olabilirsiniz.