Yapışkanlı Etiket

Yapışkanlı Etiket

İster kağıt bazlı olsun talep eder plastik bazlı olsun bütün etiketlerin yapışkanlı çeşitleri mevcuttur. Başta Termal Etiket, Şeffaf Etiket, Termal Etiket, Şeffaf Etiket Vellum Etiket ve Opak etiket olmak üzere ortalama 40 çeşit yapışkanlı etiket türü mevcuttur. Bu etiket çeşitleri piyasa da ağırlıklı olarak rulo olarak satılmakla birlikte bazı çeşitleri tabaka olarak da temin etme imkanına sahip olabilirsiniz.
Bütün bu etiket türlerinin tamamında değişik tutkal türü kullanılabilmektedir. O yüzden Yapışkanlı etiketler tutkal türlerine gore farlı isimlendirilmektedirler.

Etik Basım A.Ş olarak ürettiğimiz Yapışkanlı etiketlerin türleri aşağıdaki gibidir.

Akrilik Tutkallı Yapışkanlı etiketler
Hotmelt Tutkallı Yapışkanlı etiketler
Nonperm Tutkallı Yapışkanlı etiketler
Tyre Tutkallı Yapışkanlı etiketler
Deepfreeze Tutkallı Yapışkanlı etiketler
 

 

...

Ek Özellikler

Üst yüzeyi ve yapışkanı özel etiketler

...

Yazdırma Seçenekleri

Ribon ile yazdırabilme

...

Hızlı Destek

Etiket tercihiniz ile alakalı telefonda destek

YAPIŞKANLI ETİKET

Etiketler ürünlerin paketlerinde güzel gözüken, resimli veya resimsiz ,yapışkanlı çoğunlukla renkli bir çeşit yapıştırıcılar olarak adlandırılırlar. Bu kendinden Yapışkan Etiket olarak adlandırılan etiketler , kendinden yapışkandır. Özel olarak bir marka sahibiyseniz, reklam amaçlı olarak bu etiketlerden kullanabilirsiniz. Kendi markanızı özel kutularda, üzerine hazırladığınız etiketleri yapıştırıp, satışa sunabilirsiniz. Ya da başka bir işletme sahibiyseniz bu ürünleri kullanabilirsiniz. Hemen hemen her yerde kullanılan Yapışkan Etiket müşterilerin ilgi noktası olmuştur. Özel siparişler ile Bu ürünlerin basımı yapılmaktadır ve kıllanan müşterilerde memnundur.

Yapışkanlı Etiket ve Çeşitleri

 1.  Renkli, renksiz olarak özel ölçülerde basımı yapılmaktadır . Bu ürünlerin basımında özel basım makineleri kullanılır. Uygun ebatlarda ve ölçülerde tasarlanıp müşteriye hitap etmektedir.
 2.  Yapışkan Etiket çeşitleri bakımından çok sayıda piyasada mevcuttur. Ve kullanımı çok fazladır.
 3.  Kendiliğinden yapışma özelliği sayesinde, istenilen bölgeye yapıştırılabilir ve uzun ömürlü olabilmektedirler.
 4.  Dış etkenlere karşı ısı su, nem , alkol gibi etkenlere karşı oldukça dayanıklıdırlar.
 5.  Müşteriler için vazgeçilmez olan Yapışkan Etiket özellikle çocukların ilgisini çok fazla çekmektedir.
 6.  Evde dekorasyon ve süslemeler de özellikle bayanların tercihi olmaktadır. Güzel bir görünüme sahip olması, odalarda , dolaplarda kullanımı çoktur . Özellikle yapışkan etiket çeşitleri bakımından çok sayıda olduğundan , mutfağınızda komiklerde , buzdolabında ve bulaşık makinesi gibi çeşitli yerlerde bu ürünü kullanabilirsiniz.
 7.  Reklâm amaçlı olarak üreticiler ve satıcılar tarafından çok fazla tercih edilen etiketler, genellikle basılıp küçük yapıştırıcı olacak şekilde alışverişler sırasında sizlere verilerek , akılda kalma ve unutulmama açısından büyük bir öneme sahiptir.
 8.  Yapışkan Etiket istenilen boyutta ve ölçüde verilen siparişe göre uygun olarak verilebilir.
 9.  Özel tasarım ürünleri olarak bilinen bu ürünler özel maddelerden yapılır ve kuşe kağıda baskısı basılır.
 10.  Başımı yapılırken özel matbaa ve basım cihazları kullanılarak aynı dakikada basımı yapılmaktadır.

Yapışkanlı Etiket Fiyatları

 1.  Yapışkanlı Etiket piyasada çok fazla olarak üretildiğinden uygun fiyatlarda sipariş verilir.
 2.  Müşteriler için çoklu siparişlerde uygun fiyat teklifleri verilmekte ve uygun indirimler uygulanmaktadır. Müşterilere özel tasarım yapılmakta ve müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır.

Etiketler, günümüzde her türlü alanda kullanılır hale gelmişlerdir. Çünkü her alanda bir netlik oluşmasına ihtiyaç vardır. Bu netlik ise etiket üzerine yazılan firma ve ürün bilgileri ile sağlanmaktadır. Her etiketin ise yapışkanlı çeşidi mutlaka vardır. Çünkü aynı baskıya sahip iki etiketin bile kullanım alanının aynı olacağının garantisi yoktur. Net hali ile 40 adet olan yapışkanlı etiket çeşitleri, başlıca şu çeşitlerden oluşmaktadır; Termal Etiket, Vellum Etiket, Şeffaf Etiket ve Opak Etiket. Etik Basım olarak üretmekte olduğumuz yapışkanlı etiket çeşitlerini ise şu şekilde sıralamak mümkündür; Hotmelt Tutkallı yapışkanlı Etiket, Akrilik Tutkallı Yapışkanlı Etiket, Nonperm Tutkallı Yapışkanlı Etiket. Yapışkanlı etiket fiyatları ise seçilecek etiket çeşidine bağlı olarak değişmektedir.