Poliart Etiket

Poliart Etiket

Poliart Etiket, yapışkansız ve yırtılmaz bir etiket çeşididir.Dış etkenlere karşı dayanıklıdır, nemden ve sudan etkilenmez. Kullanım alanına nazaran değişik kalınları bulunmaktadır.  Daha oldukça çuval etiketi, demir etiketi olarak kullanılmaktadır.  İstenirse her iki tarafına da baskı yapılabilir.


...

Ek Özellikler

Üst yüzeyi ve yapışkanı özel etiketler

...

Yazdırma Seçenekleri

Ribon ile yazdırabilme

...

Hızlı Destek

Etiket tercihiniz ile alakalı telefonda destek

Poliart Etiket

Ham maddesi plastik olan Poliart Etiket yapışkansız bir etiket çeşididir. Dış ortamda su ve neme, güneşe, ısıya karşı oldukça dayanıklı olan poliart etiketler uzun bir kullanım ömrüne sahiplerdir.

Poliart Etiket Özellikleri

 1. - Plastik bazlı ham madde olduğundan dolayı suya, neme, ısıya (Güneş) ve dış ortama dayanıklıdır.
 2. - Poliart Etiket, esnemez ve zorlanmadığı müddetçe kolay yırtılmaz.
 3. - Poliart etiket Dış ortamlarda etiketleme yapılması gerektiğinde ilgili yerlere bağlanarak kullanılmaktadır.
 4. - Poliart etiketler, soğuk hava, sıcak hava, yağmur çamur gibi ortamlara dayanıklı etiket türüdür.
 5. - Poliart Etiket mat bir yapıya sahiptir.
 6. - Pürüzsüz bir yapısı vardır.
 7. - Poliart etiketlerin En büyük özelliği kâğıt grubunun aksine çok dayanıklı olmasıdır.

Poliart Etiket Çeşitleri

 1. - Poliart Etiket genelde boru firmalarında, büyük kablo makaralarında, demir çelik sanayisinde, etiket yapıştırılamayan ürünler üzerine bağlamak ya da zımbalamak suretiyle kullanılır.
 2. - Poliart etiket çeşitleri kimya sanayinde,
 3. - Poliart etiket Demir Çelik sanayinde tercih edilir.
 4. - Poliart Etiket genelde büyük kablo makaralarında, demir çelik sanayisinde, etiket yapıştırılamayan ürünler üzerine bağlamak ya da zımbalamak suretiyle kullanılır.
 5. - Poliart Etiket Çeşitleri ürünün üzerine zımbalanarak ürün kimliği ve künye vazifesi görür.
 6. - Poliart etiketler metal endüstrisinde, demir çelik sanayiinde makine üretiminde (bilgi kartı olarak), dış ortamlarda bilgilendirmek amaçlı (sebze ve fidan üretiminde) olarak kullanılırlar.

Poliart Etiket Fiyatları

 1. - Poliart Etiket Fiyatları kâğıt bazlı diğer etiketlere göre maliyeti daha fazla olan bir etiket türüdür.
 2. - Ancak kullanım alanları, raf ömrü, baskı kalitesi olarak alacağınız sonuç çok daha iyi olacaktır.
 3. - Resin ribonla baskı alındığında yazılar son derece vurgulu ve uzun süreler silinmeden ilk günkü gibi görüntüsünü muhafaza eder.
 4. - Plastik bazlı etiket türevi dayanıklı malzemeden üretildiği için dayanıklılık gerektiren her türlü uygulamada kullanılmaktadır.
 5. - Poliart Etiket Fiyatları diğer etiketlere göre daha yüksek fiyata sahip olsada kullanım ömrü ve dış koşullara olan dayanıklılığı ile en çok tercih edilen plastik bazlı etiketler sınıfında yer almaktadır.

Poliart etiket, yapışkansız etiket türlerinden bir diğeridir. Bu etiket türü, plastik bazlı bir etikettir. Plastik bazlı olması sebebi ile suya, neme ve ısıya karşı oldukça dayanıklıdır. Ayrıca poliart etiket çeşitleri, yırtılması zor olan etiketlerdir. Yani deforme olmaları düşünüldüğü kadar kolay değildir. Poliart etiket çeşitlerinün, baskılı veya baskısız olarak üretilebilmesi mümkündür. Ayrıca bu etiketlerin üzerine hem wax / resin hem de resin ribbon ile baskı yapılabilmektedir. Resin ribbon ile yapılan baskılar son derece dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Silinmeleri de oldukça zordur. Bu etiket türünün genel kullanım alanları ise borular veya büyük kablo makaralarıdır. Poliart etiket fiyatları hakkında bilgi almak, istediğiniz boyut ve ebatı bildirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Poliart Etiketi Uygulamaları