PP Metalize Etiket

PP Metalize Etiket

PP Metalize Etiket, Metalize kuşu etiket, üst yüzeyi gümüş/silver veya altın/gold renkleriyle kaplı bir etiket türüdür.  Üzerine baskı yapıldığında renkler daha canlı ve parlak görünmektedir. Gümüş renkli olan Metalize Kuşe Etiket, altın renkli olduğu  için Gold Kuşe Etiket olarak da adlandırılmaktadır.  Üst yüzeyi Kuşe etikete su, yağ, rutubet gibi sıvılara daha dayanıklıdır.

...

Ek Özellikler

Üst yüzeyi ve yapışkanı özel etiketler

...

Yazdırma Seçenekleri

Ribon ile yazdırabilme

...

Hızlı Destek

Etiket tercihiniz ile alakalı telefonda destek

PP Metalize Etiket

Kullanım alanı çok geniştir. PP Metalize Etiketler sert yapıya sahip olduğu için Kitap ve barkod etiketlerde kullanılır. Barkod ve sırt etiketi olarak kullanılır. Demirbaş Etiketi, Özel Alaşımlı Etiket, sıcağa ve soğuğa dayanıklı olarak genellikle Demirbaş Takibinde kullanılan Silver Mat Etiket barkod yazıcı makinelerde ribon ile baskı yapılabilir. Etiket Özellikleri

 1.  Yırtılmayan PVC- plastik bazlı kâğıt
 2.  Sert yapıya sahiptir metalize etiketler
 3.  Üst yüzey parlak, ayna görünümlü, düz ve metalik renktedir.
 4.  Termal transfer baskı (Ribon ile baskı) Yapışkan Türleri
 5.  Akrilik (standart)
 6.  Hotmelt (kuvvetli yapışkan)
 7.  Nonperm (iz bırakmayan)
 8.  Deepfrezee (soğuğa dayanıklı)

Kullanım Alanları

 1.  Sıvıya maruz kalan ürünlerde çok rahatlıkla kullanılabilmektedirler
 2.  Baskılı ürün etiketi
 3.  Makina üretim tesislerinde ürün etiketi
 4.  Elektronik ürün etiketi
 5.  Pp mat etiketler genellikle kimya ve kozmetik sektöründe ürün etiketi olarak kullanılır
 6.  PP Metalize Etiketler Etiketlerin üst yüzeyi mat ve pürüzsüzdür.
 7.  Oda sıcaklığında ve nemsiz ortamda muhafaza ederek, sert yapıya sahip olduğu İÇİN direkt güneş ışığından  korunmalıdır.
 8.  Bez ciltli materyaller dâhil tüm yüzeylere kuvvetli bir şekilde yapışır.
 9.  Yapıştırıldığı yüzeyde yıllarca renk ve yapışkan özelliğini korur.
 10.  Yapışkanında akma meydana gelmez.
 11.  Kesim aralıkları ile simetriktir.
 12.  Uluslararası standartlara uygundur.
 13.  Kuvvetli yapışkanı ile ürünlerinize değer katacaktır.
 14.  Dış ortamlara dayanıklıdır. Çabuk yırtılmayan ve çabuk yıpranmayan bir etiket türüdür.

PP Metalize Etiketler hem sıcağa hem de soğuğa dayanan, özel yapışkanlı bir etiket hammaddesidir. İki yüzeyi de yani hem yapışkanlı yüzeyi hem de üst yüzeyi mat ya da parlak gri renktedir. Metalize etiketlerde pp malzemenin korono özellikleri oldukça önemlidir. PP etiketlerin her iki yüzeyi de koronolu olarak üretilme yapılmaktadır. Bu sayede yapılan baskının yüzeye tutunması ve yapışkanın da etikete tutunması sağlanmaktadır. PP Metalize Etiketler de renklerin net çıkması isteniyorsa baskı altına beyaz baskı yapılmaktadır. Bu sayede istenilen baskı rengi yakalanmaktadır. Polietilen etiketlerde baskı yüzeyi ve yapışkan yüzeyi koronolu olmasına çok dikkat edilmelidir. Kaliteli etiket olark PP Metalize Etiket türüdür. Sağlam ve dayanıklıdır. Bir etiketten daha fazlasıdır.

PP Metalize etiket, her iki yüzeyi de parlak ve gümüş renkte olan ve polipropilen malzemeden üretilen bir etiket türüdür. PP Metalize etiket, PP etiketlerin bütün özelliklerini bünyelerinde barındırmaktadır. Ancak yüzeylerinin parlak olması, baskıları daha net göstermelerini sağlamaktadır. Bir etikette yalnızca işlevi değil, görünüşü de önemseyen ürün sahiplerinin tercihleri yine PP Metalize etiket çeşitlerinden yana olmaktadır. Çünkü bu etiket çeşitlerinin ürüne ekstra görsellik kazandırdığı ve daha şık bir görünüm ortaya çıkardığı görülebilir bir gerçektir. PP Metalize etiketler, firmamız tarafından istediğiniz boy ve ebatlarda üretilebilmektedir. Firmamızın PP Metalize etiket fiyatları da yine müşteri odaklı ve uygundur. Bu sebeple en uygun ve en doğru fiyatlandırma için firmamız ile doğrudan iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.


PP Metalize Etiket Uygulaması