PP Opak Etiketler

PP Opak Etiketler

PP Opak Etiketler, polipropilen Malzemeden üretilen etiket çeşididir. Çeşitli yapışkan özelliklerinde PP Opak Etiketler üretimi yapmaktayız.

Yırtılmaya, yağa, neme ve suya dayanıklı bir etiket türüdür. PP Opak Etiketler; yapışkan cinsine göre dış etkenlere de dayanıklılık göstermektedir.

Ürününüzün ıslanma, nem veya dış mekan görme ihtimali varsa PP Opak Etiketleri tercih etmelisiniz.

Hotmelt Tutkallı PP Opak Etiket

Kauçuk bazlı yapışkan kullanılarak üretilen PP opak etiket çeşididir.

Nonperm Tutkallı PP Opak Etiket

Yapışkanı sökülebilir ve tekrar yapıştırılabilir özellikte bir etiket çeşididir.

Akrilik Tutkallı PP Opak Etiket

Akrilik bazlı yapışkan kullanılarak üretilen PP opak etiket çeşididir.


...

Ek Özellikler

Üst yüzeyi ve yapışkanı özel etiketler

...

Yazdırma Seçenekleri

Ribon ile yazdırabilme

...

Hızlı Destek

Etiket tercihiniz ile alakalı telefonda destek

PP OPAK ETİKETLER

Tüketiciler ürün tercih ederken çoğunlukla kaliteli ve gösterişli olmasına dikkat ederler. Ürünün reklamı ne kadar iyi olursa o ürün raflarda her zaman satışa sunulur ve satışı gerçekleşir. Ürün kendi içinde özelliklerini ve bilgilerini doğru taşırsa, ayrıca güzel görsel etiketlere sahip olursa müşteri direk o ürüne yönelim sağlar. Bu görselleri içeren etiketlere PP Opak Etiketler de denilmektedir. Farklı bir çeşit etiket yapısına sahiptir. Üreticiler tarafından sürekli kullanılmakta olan bu etiket uzun süreli raf ömürleri ile de yoğun talep görmektedirler.

PP Opak Etiketler ve Çeşitleri

  1.  Renkli ve parlak yapıları olan bu tür etiketler kendi aralarında da baskılı ve baskısız olarak ikiye ayrılmaktadır.
  2.  Baskılı pp opak etiketler genellikle renkli ve baskı işleminden geçen özel kağıtlarla yapışkan malzeme olarak piyasaya sunulmaktadır. Örneğin, marketlerde özellikle bayanların çok tercih ettiği temizlik malzemelerine değinecek olursak, bu malzemelerin üzerinde her bir temizlik için farklı özellikte ve kullanım yerine uygun özel kâğıda basılmış etiketler bulunmaktadır.
  3.  Bu etiketler ile temizlik malzemelerinin nerelerde kullanıldığı, sağlık açısından zararları, markası, barkod kodu, kullanım şartları, güvenlik işaretleri ve buna benzer her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz.
  4.  PP opak etiketler genellikle mat , şeffaf ve opak olabilirler. Burada opak etiketlerden bahsedeceğiz. Yapısal olarak pp denildiğinde polipropilen olarak piyasada geçen etiket çeşididir. Kimyasal ve fiziksel yapıları özel olarak farklıdır.
  5.  Kolaylıkla deforme olmaz, dış etkilerden çabuk etkilenmez. Yapıştığı yüzeyi pürüzsüz olarak kaplar ve çabuk yapıştığı için kolay kolay sökülmez. Yapışkanı kuvvetlidir.
  6.  Parlak ve kaygan yapıya sahiptir bu yüzden parlak yapısından dolayı fazla aydınlık ortamlarda kullanılmaz bunun nedeni okuma zorluğu yaratabilir.
  7.  PP Opak Etiketler kimya ve kozmetik, temizlik sektöründe çok sayıda kullanılmaktadır.

PP Opak Etiketler ve Fiyatları

  1.  Firma ve benzeri yerlerde üretimi devam eden bu etiketler uygun fiyatlarda müşteriye sunulmaktadır. Koli veya çoklu gönderim ile bu ürünlere sahip olabilirsiniz.
  2.  Uygun fiyatlar veren firmalar PP Opak Etiketler sayesinde hem üretici hem de tüketiciye hitap etmektedir. PP Opak Etiket Fiyatları uygun ve ulaşılabilirdir.

PP Opak etiket, hammaddesi Polipropilen olan bir etiket türüdür. Bu etiket türünün suya, ısıya, ışığa yırtılmaya dayanıklılığı oldukça yüksektir. Herhangi küçük etkili bir dış etkenden etkilenme ihtimali de yoktur. Kağıt bazlı etiketlerle kıyaslandığında, PP Opak etiket çok daha dayanıklıdır. Ribon baskıya uygundur. PP Opak Etiket çeşitleri Hotmlet tutkallı, Nonperm tutkallı ve Akrilik tutkallı olmak üzere üç tanedir. Hotmelt tutkallı etiket, kauçuk bazlı bir etiket türüdür. Nonperm tutkallı PP Opak etiket ise sökülüp yeniden yapıştırılabilen bir etiket türüdür. Bu etiket türleri, günlük hayatımızda karşımıza yoğun olarak çıkmaktadır. Dışarıdan alınan içme sularının üzerinde yer alan etiketler, çoğunlukla PP Opak etiketlerdir. PP Opak etiket fiyatları için en doğru bilgi ise firmamız tarafından sizlere iletilecektir.


PP Opak Etiketi Uygulamaları