PP Tyre Etiket

PP Tyre Etiket

PP Tyre Etiket, plastik ve kağıt etiketlerden istenilen ölçülerde üretilen barkod etiketlerinin üretildikten sonra barkod yazıcıları ile termal ve direkt termal baskı yöntemi ile baskı yapılabilmektedir. Barkod etiket, genelde baskısız etiket olarak kullanılır sadece istenirse barkod yazıcı ile yazdırılacak alanın haricinde durağan olan logo vb. Baskılar üretim aşamasında yapılabilmektedir. 

Hemen derhal her sektörde kullanılan barkod etiketleri, kullanım alanı ve ihtiyaca nazaran farklılık göstermektedir.  Bu nedenle sorunsuz bir etiketleme çözümü için plastik yada kağıt etiket türlerinden doğru olanı tercih edilmelidir.  

Barkod etiketleri hemen derhal tüm bardok yazılar ile yazdırılabilmektedir. Bu nedenle sorunsuz bir etiketleme çözümü için plastik yada kağıt etiket türlerinden doğru olanı tercih edilmelidir.  Termal özellikli olan barkod etiketlerinin yazdırılmasında ribon kullanılmaz, termal olmayan etiketler için etiket yüzeyine nazaran doğru ribon tercihi önemlidir.  Kağıt etiketler, için genel anlamda Wax ribon kullanılmaktadır, plastik bazlı etiketlerde ise Wax/Resin ribon yada Resin ribon tercih edilmelidir.

Baskılı ve baskısız olarak üretilen barkod etiketleri ile alakalı daha oldukça malumat için sizinle tanışmaktan sevinç duyacağız.

...

Ek Özellikler

Üst yüzeyi ve yapışkanı özel etiketler

...

Yazdırma Seçenekleri

Ribon ile yazdırabilme

...

Hızlı Destek

Etiket tercihiniz ile alakalı telefonda destek

PP TYRE ETİKET

Pp tyre etiketi hep birlikte inceleyelim o zaman.

•Kullanım Alanları:

 1.  Çuvallar
 2.  Sert yapılı kumaşlar
 3.  Tekstil alanı
 4.  Demirbaş üretimi yapan yerler
 5.  Metal sanayi üretimi yapan yerler
 6.  Pürüzlü yüzeye sahip olan alanlar

Pp tyre etiketin üretim şekli:

 1.  Pp tyre etiketler opak malzemeler kullanılarak üretilir
 2.  Yapıları gereği oldukça yapışkanlardır
 3.  Çuval etiketinin tutkallı olma özelliği oldukça fazladır
 4.  Kesilip biçilmeye uygun biçimde üretilirler
 5.  Plastik yapısı ve yapışkan özelliği sayesinde bakliyat v.b. Ürünlerin yağlarından etkilenmeyen yapıdadırlar
 6.  Tutkallı olduklarından kalın yapıda üretilirler
 7.  Sağlamlardır
 8.  Yapıştıkları yerde hızlı kuruma yaparlar çünkü buna uygun olarak üretilmiştirler

Pp tyre etiketin kullanım alanları:

 1.  Yapıları oldukça sağlam olduğu için metal zeminlerde rahatlıkla kullanılırlar
 2.  Sert yapılı kumaşlarda etkili olduklarından sıkça kullanılırlar
 3.  Pürüzlü yüzeyler Pp tyre etiketin en önemli kullanım alanlarından biridir
 4.  Çuvallar üzerinde etkili olduklarından çuvallarda kullanılırlar
 5.  Demirbaş üretimi yapan yerler tutkallı yapısı ve yapışkanlığını göz önünde bulundurarak pp tyre etiketleri tercih ederler
 6.  Metal üreticileri yapışkanlığından dolayı kullanımını ön planda tutarlar
 7.  Tekstil üretimi yapan firma ve kuruluşlar Pp tyre etiketi tercih ederler Rahatça kullanılabilen güçlü yapışkan ve tutkallı olm özelliğiyle gözümüze çarpan pp tyre etiketler tekstil alanında, metal ve Demirbaş üretim alanında bizlerin en büyük yardımcılarından birisidir.

Pp tyre etiketin tercih edilme nedenleri:

Özellikle kalitenin ön plana çıktığı bu dönemde üretici tüketicinin memnuniyetini kazanmak için kaliteli ürün kullanmaya özen gösteriyor. Güçlü yapışkan ve tutkallı olma özelliği Pp tyre etiketi gözde yapıyor. Demirbaş, metal sanayi, çuvallar, sert yapılı kumaşlar üzerinde sıradan etiketler işe yaramadığı için kuvvetli yapışkan özelliğine sahip olan Pp tyre etiketi tercih ediyorlar. Pp tyre etiketi fiyatları için bizimle iletişime geçin.

PP Tyre etiket, plastik veya kağıt bazlı olarak üretilebilen ve istenilen ölçülere göre tasarlanması mümkün olan bir etiket türüdür. Bu etiket türüne termal veya direkt termal yöntemi ile baskı yapabilmek mümkündür. Genelde baskısız olarak kullanılan bu etiket türüne istek üzerine baskı yapılabilmektedir. Ancak bu baskının yalnızca barkodun basılacağı alanın dışına yapılabilmesi mümkündür. Günümüzde her sektörde kullanım imkanı bulan PP Tyre etiketi çeşitleri, kullanılacağı alana bağlı olarak farklı özellikler barındırmaktadır. Bazı kullanım alanları için plastik bazlı olanların, bazı alanlar için ise kağıt bazlı olanların kullanılması mümkündür. PP Tyre etiket fiyatları da, çeşitleri de kullanım alanlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu sebeple en doğru bilgi, iletişime geçmeniz sonrası sizlere verilecektir.


PP Tyre Etiket Uygulaması